Водоспад на річці Кам’янці – гідрологічний пам’ятник природи, який вважається таким з 1974 року. Загальна площа цього дивовижного куточку серед напівдикого степу – два гектари. Каскадний водоспад увійшов в історію краю під назвою «Червоний Камені» – «молодший брат» Дніпровських порогів, пам’ятка природи, утворена відрогами Українського кристаличного щита ще у мезозойську еру. Унікальне місце для гідромасажу та спостереження 30-метрових накопичень глиб сірого, червоного та рожевого гранітів, гротів, а також кордону первісного степу та річкової долини. Місце овіяне легендами про Нестора Махна. Поруч з водоспадами у XVIII в. Знаходився зимовник останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського.
І хоча адміністративно він відноситься до Апостолівського району (село Токівське), ми за звичаєм вважаємо його перлиною Нікопольського краю. Адже розташований цей пам’ятник природи обласного значення на суміжній території Нікопольського і Апостолівського районів.
Водоспад бере свій початок від правої притоки річки Базавлук. Довжина самого водоспаду – близько 14 метрів. Водоспад став жертвою цивілізації. Його почали знищувати ще за радянських часів, коли в Токовському кар’єрі почали видобувати гранітний камінь. Тоді, при проведенні робіт, цю місцевість неодноразово тривожили вибухи. А до початку розробки граніту на берегах водоспаду росли рідкісні квіти, занесені до Червоної книги, а також цінні лікарські рослини. Водоспад традиційно входить до маршрутів любителів зеленого туризму.