Як солдати до ветеранів ходили

Як солдати до ветеранів ходили

Шановна редакція! Хочу поділитися з вами, а через вас і з вашими читачами враженнями про нашу зустріч з хористами клубу «Ветеран», яка нещодавно відбулася в їх клубі по вулиці Карла–Лібкнехта, 144/Б. Дружба цього колективу з солдатами військової частини А0593 триває вже давно.

Неодноразово артисти виступали із змістовими концертами, програмами у нашій військовій частині. А ось зустріч у клубі «Ветеран» - вперше. Вперше ми завітали до них. І коли ми зайшли до зали і розмістилися на місцях, то я на власні очі бачив, що і солдати, і ветерани, засвітилися добрими емоціями, взаємною повагою і увагою.

Хористи у віршованій формі привітали солдатів і розпочали музичну композиція під назвою: «Наша пам'ять незрадлива, жива». Енергійно, з творчим ентузіазмом, задушевно, просто і вміло ввела всіх нас у світ справжніх почуттів, мелодій і високого поетичного слова ведуча концертних програм та святкових вогників, староста колективу, заслужений вчитель України – Ніна Овчинник.

Після кожного музичного твору солдати гаряче аплодували. Чарівні голоси солістів: Олексія Голого, Катерини Герасименко, Надії Сироватко, Раїси Галкіной, Валентини Дурасової та злагоджений хоровий спів зуміли подарувати солдатам незабутню зустріч і на деякий час змусили забути про складне сьогодення в державі. Під час зустрічі з ветеранами в очах світилися іскорки, від яких всім присутні почувалися затишно і комфортно.

У великому піднесенні звучали пісні: «На кургане», «Виглядає хата із війни солдата», «Прихилюсь я до тебе Вкраїно», «Я зійду колоском на рідній землі», «Журавлі», «Сторона моя», «Єднаймося, люба Батьківщина» та інші.

Віддаючи дань поваги вокальній майстерності керівника цього колективу Олексію Голих, треба сказати, що кожна виконана ним пісня – це надзвичайно гарний, чаруючий слух, гармонійний і ніжний музичний твір.

Хочу відзначити, що секрет такого успіху виконання солістами та хористами кращих зразків воєнної, фронтової, солдатської пісні, а також пісень про Україну, козацтво, рідну землю, криється в титанічній кропіткій праці музичного керівника – Віктора Бугаєва.

Спостерігаючи за цією зустріччю, я зрозумів, що такі заходи необхідні, бо ті, хто пройшов Велику Вітчизняну війну і відчув на собі наслідки скрутних післявоєнних років,може донести новим поколінням правду про війну. Гадаю, що кожному солдату і кожному ветерану дуже хотілося, щоб колись, в далекому майбутньому, крізь роки в пам’яті зримо встав саме цей день, день зустрічі, день єднання поколінь.

Наприкінці концерту ми подякували ветеранам за незабутню зустріч і вручили традиційні гвоздики. А колектив клубу «Ветеран» висловив вдячність солдатам за увагу і побажав їм Божого благословення, міцного здоров’я, твердості, стійкості, вірності, мужності!

Після концерту відбулися вільні, відверті, задушевні розмови солдат з ветеранами війни і праці, а саме: з гвардії капітаном, воїном – фронтовиком, орденоносцем, партизаном - підпільником – Пилипом Сидоровичем Тарасюком; з дитиною в’язня концтаборів, учасником бойових дій – Борисом Івановичем Гуньком; з ветераном війни і праці – Єлизаветою Іванівною Авер’яновою та іншими учасниками цього потужного творчого колективу.

- До нової зустрічі! – говорили ми один одному на прощання...
 
Заступник командира військової частини А0593 по роботі з особовим складом, С.В. Палун

Источник: Никополь-ART

Читати попередню

Родители особых деток, давайте объединяться

Читать наступну

На співочому полі обрали учасників АТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство