Для нормального росту сільськогосподарським культурам потрібні ретельний догляд та дієвий захист. Існує безліч негативних факторів, що чинять вплив на врожайність та здатні звести старання аграріїв до мінімуму. Продукція UKRAVIT представлена хімічними засобами захисту та мікродобривами. Детальніше про неї, основні різновиди та властивості мова піде далі.
Для чого потрібні засоби захисту
Шкідники, мікроорганізми та бур'яни чинять істотний негативний вплив на процеси вегетації культур. На сьогодні в сільському господарстві використовується декілька основних груп засобів, що забезпечують ефективну боротьбу з джерелами зараження. За складом препарати бувають біологічними та хімічними. Біологічні методи мають значний попит з причин високої актуальності екологізації виробництв. Водночас подібні за складом препарати однієї групи можуть мати різні токсичні та пестицидні властивості, відрізняються за призначенням та дієвістю. Якщо потрібна допомога, краще буде звернутись до професійних консультантів.
Засоби захисту від шкідників можуть відрізнятись за характером впливу. Основні групи:
- фуміганти – потрапляють до організму через органи дихання;
- системні – проникають до тканин рослин та роблять їх соки отруйними для шкідників;
- контактні – проходять через покривні тканини;
- кишкові – діють на органи травлення.
Сучасні засоби захисту сільсько-господарчих рослин від захворювань, шкідників, бур'яну стійкі, легкі у використанні, токсичні проти збудників. Вони можуть відноситись до 1-4 класу (4 – мала небезпечність, 1 – висока).
Чим вам будуть корисні мікродобрива від UKRAVIT
Україна надзвичайно родюча країна, що відома своїми чорноземами у всьому світі. Проте постійне використання земель для вирощування овочів, бобових, зернових, олійних культур вихолощує угіддя. Саме цьому потрібно постійно використовувати добрива для покращення врожаїв та відновлення земельних ресурсів.
У лінійці UKRAVIT представлено мікродобрива різних категорій. Вони мають легко засвоювану форму, можуть містити один мікроелемент або одразу комплекс. Популярні групи:
- борні – використовуються до посівів;
- цинкові – підживлюють рослини у період вегетації;
- мідні – з їх використанням обробляються посадкові матеріали, збагачується ґрунт;
- молібденові – вносяться у період вегетації та підходять для передпосівної обробки насіння.
Також є кобальтові та марганцеві продукти. Кожен розв'язує певні задачі – тому використовуються календарі внесення добрив.