Якщо у когось з жителів Нікополя та Нікопольського району виникають труднощі з пошуком роботи, на допомогу їм приходять працівники державної служби зайнятості. Для того, щоб пошук роботи став більш ефективним, в Нікопольському міськрайонному центрі зайнятості практикують нові методи. Наприклад, організовують заходи під девізом «Живи та працюй в Україні!». В рамках цього проводять екскурсії на підприємства, де безробітних безпосередньо знайомлять з виробництвом.
Нещодавно такий захід відбувся на заводі «Інтерпайп НікоТьюб». Для безробітних, які стоять на обліку в центрі зайнятості, провели презентацію, де детально розповіли про умови праці та перспективи професійного розвитку.
– Наше підприємство розвивається, інвестор вкладає в нього гроші, і це є запорукою того, що у нас хороше майбутнє, – розповідає заступник начальника цеху № 7 по експертно-фінішної лінії Олексій Чабоненко. – Зараз ми виходимо на нові обсяги виробництва експортної продукції, тому нам дуже потрібні кваліфіковані співробітники.
Звичайно ж, екскурсантам було цікаво дізнатися про соціальні гарантії, які існують на цьому підприємстві. – Працівникам нашого заводу ми надаємо повний соціальний пакет, – коментує начальник відділу кадрів ТОВ «Інтерпайп НікоТьюб» Тетяна Картава. – Офіційне працевлаштування, заробітна плата, яка виплачується вчасно, оплата відпусток. Також підприємство частково компенсує працівникам харчування, забезпечує всіх співробітників спецодягом, його чистку та прання. Крім того, згідно колдоговору надається маса додаткових виплат і соціальних гарантій: матеріальна допомога виплачується при народженні дитини, при похованні, якщо у співробітника є діти віком від 3 до 6 років, їм щорічно до дня народження виплачується 1000 гривень. Співробітникам і їх дітям підприємство забезпечує санаторно-курортне та літнє оздоровлення. І це ще не все.
На думку фахівців з працевлаштування, нові методи з пошуку роботи виявляються більш дієвими.
– В цьому році ми працевлаштували на НикоТьюб понад 300 осіб, – розповідає директор Нікопольського міськрайонного центру зайнятості Олена Ковашова. – Безпосередньо на підприємстві безробітні ознайомлюються з виробництвом, професіями, їм легше зробити вибір. А ми, в свою чергу, можемо навчити безробітних за обраними професіями.
Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/