Трапляються захворювання, які без антибіотиків вилікувати надзвичайно важко. Що ж робити, якщо малюку ще нема трьох років, чи витримає його організм навантаження антибіотиками? Що про це кажуть педіатри?
Одні антибіотики здатні справлятися з багатьма мікробами, а інші лише з деякими видами бактерій. Антибіотики слід пити тільки при тих інфекціях, які викликані бактеріями. Вся відповідальність за вибір і прийняття лікарських препаратів повністю лягає на лікуючого педіатра. Антибіотики повинні призначатися за певними правилами: призначення дієвих препаратів у випадках, коли їх ефективність повністю доведена.
У деяких випадках антибіотики просто необхідні. Без них не може проходити повноцінне лікування. При певних захворюваннях слід призначати конкретні препарати. Якщо у дитини не просто застуда або нежить, а запалення легенів, то обов'язково призначається антибактеріальне лікування певною групою антибіотиків. При захворюваннях, що стосуються сечостатевої системи, таких як цистит або хламідіоз, необхідно давати препарати, що стосуються саме цих інфекцій.
Існує затверджений перелік антибіотиків для дітей широкого спектру дій. Сюди можна віднести Сумамед, це препарат широкого спектру дії. Він швидко проникає в дихальні шляхи, легко всмоктується в шлунок. Його застосовують при таких захворюваннях, як інфекції верхніх і нижніх органів дихальних шляхів. Амікацин -швидко всмоктується після прийняття. Його призначають при бронхіті, захворюваннях центральної нервової системи, опіках і багатьох інших інфекціях.
Джерело: http://nashamama.com/