Початок громадського обговорення з питань демонтажу символічних об’єктів та пам’ятного знаку

Початок громадського обговорення з питань демонтажу символічних ...
Картинка к: Початок громадського обговорення з питань демонтажу символічних об’єктів та пам’ятного знаку

Організатор громадського обговорення: управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради.

Об’єкти, які пропонується демонтувати (вилучити) з публічного простору:

- радянський реактивний винищувач МІГ-17 був спроєктований наприкінці 1940-х років та запущений у виробництво у 1951 році. Перебував на озброєнні у СРСР та країн соціалістичного табору, застосовувався у низці збройних конфліктів, зокрема, в бойових діях у В’єтнамі та на Близькому Сході. Літак укріплено на металевій опорі, розміщеній під кутом 300, що імітує його зліт. Є символічним об’єктом, включає післявоєнний зразок бойової техніки серійного виробництва;

- танк ІС-2 (Йосиф Сталін - 2) встановлено у жовтні 1976 р. на трапецієподібному залізобетонному постаменті, на лицьовому боці якого – рельєфні цифри «1944». Зразок бойової техніки серійного виробництва часів Другої світової війни. Праворуч і ліворуч від танку стели з червоного граніту. На стелі ліворуч зазначений російською мовою перелік військових частин та з’єднань, які брали участь у визволенні м. Нікополь. На стелі праворуч – рельєфний бронзовий орден Вітчизняної війни та указ верховного головнокомандуючого від 13.02.1944 № 029 про присвоєння військовим з’єднанням і частинам, які відзначились у боях за ліквідацію Нікопольського плацдарму ворога, найменування «Нікопольських»;

- пам’яткою є пам’ятне місце. «Місце форсування р. Дніпро військами 4-го Українського фронту в районі м. Нікополь 8 лютого 1944 р.». На території пам’ятки розташовується пам’ятний знак у вигляді – 152-мм гаубиці зразка 1938 року, М-10. Вищеназвана гаубиця була на озброєні радянської армії у 1940-1955 рр.

Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення 08 грудня 2023 року і до 08 січня 2024 року.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються у паперовому вигляді в будні дні з 08:00год. до 17:00год. в управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради за адресою: 53200, м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 17/1; в електронному вигляді на адресу електронної пошти: gumanitar-nmr@ukr.net. Термін подання – до 08 січня 2024 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, номеру телефону та адреси особи; юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради за адресою: 53200, м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 17/1; в електронному вигляді на адресу електронної пошти: gumanitar-nmr@ukr.net, inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua, телефон 0951996757

Прізвище та ім’я відповідальної особи, що проводить заходи громадського обговорення: в.о. начальника відділу з питань культури та туризму управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради Каряка Олена Анатоліївна.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: 14 днів з дня закінчення обговорення, на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

 

Читати попередню

Шотландське місто Перт розпочало процес побратимства з українським містом Нікополь

Читать наступну

На дні колишнього Каховського водосховища знайшли козацький поховальний хрест і кам'яні гарматні ядра

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство