Тож незволікаючи, сесія розпочала свою роботу. Так, були внесені зміни та доповнення до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2016 рік». Було вирішено доповнити Програму пунктами про фінансування з обласного бюджету 10 ОСББ переможців конкурсу міні-проектів на загальну суму 456 000. Згідно з рішенням місцевих обранців заплановано збільшити видатки на утримання мереж зовнішнього освітлення.Збільшено видатки на прибирання та вивіз листя та гілля біля майданчиків збору ТПВ.
Під час сесії депутати прийняли рішення про виділення одноразової грошової допомоги соціально незахищеним громадянам міста в сумі 80 500 гривень.
Не залишили без уваги місцеві обранці і проект про визначення пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного чи іншого призначення. На сьогоднішній день в Нікополі розташовано 262 тимчасові споруди різного функціонального призначення, що розміщені суб’єктами мікропідприємництва. На жаль, не всі вони приділяють увагу благоустрою навколишньої території, порушуючи тим самим санітарний стан міста. Тому, згідно з проектом, в разі неможливості утримувати об’єкт благоустрою самостійно, суб’єкт господарювання має право укласти з балансоутримувачем об’єкту договір пайової участі (внеску) в утримуванні об’єктів благоустрою. Обсяг пайової участі в утриманні об’єкта розраховується за спеціальною формулою.
Депутати Нікопольської міської ради проголосували за затвердження Міської цільової програми поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища міста Нікополя на 2017-2018 роки. Мета цієї програми – формування сучасного безпечного та здорового виробничого середовища, зниження рівня виробничого травматизму і професійної захворюваності працівників, створення належних умов праці на підприємствах та установах усіх форм власності. Виконання заходів Програми не потребує додаткового фінансування, оскільки створення безпечних умов праці покладається на роботодавця.
На сесії було затверджено список присяжних, які обираються на три роки. Їхні кандидатури переглядаються в разі необхідності за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України.
Крім того, депутати затвердили Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Муніципальна поліція» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки, згідно якої забезпечується контроль за здійснення заходів з охорони майна та фізичних осіб, забезпечуються права і законні інтереси суб’єктів господарювання та фізичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також збереження довкілля, об’єктів та елементів благоустрою.
Беручи до уваги існуючу загрозу, стан техногенної та природної небезпеки, можливості системи реагування на надзвичайні6 ситуації в місті Нікополі, органам місцевого самоврядування необхідно здійснювати комплекс заходів, спрямованих на підвищення рівня природно-техногенної безпеки міста. Саме для цього була прийнята Міська цільова програма «Матеріальний резерв на 2017-2019 роки», яка забезпечить можливість реального та оперативного функціонування спеціалізованих служб цивільного захисту для здійснення запобіжних заходів, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та проведення заходів з евакуації населення.
Місцеві народні обранці проголосували за затвердження додаткового переліку природоохоронних заходів на поточний рік, серед яких реконструкція системи водозниження на Новопавлівці.
Депутати вирішили продовжити термін дії двох Програм – «Програму сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби у м. Нікополі» до 2019 року та «Програму сприяння громадянській активності у розвитку території міста Нікополя» до 2021 року.
Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua