Корисна інформація щодо ЗНО 2012 року

Корисна інформація щодо ЗНО 2012 року

Майже вся країна готується до літнього футбольного чемпіонату Європи. Та цьогорічним випускникам – не до матчів та бурління вболівальницьких пристрастей.

Попереду три місяці напруженого «мозкового штурму». 20 лютого вже сплив термін подання реєстраційних документів від майбутніх випускників та інших осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у цьому році. Всі листи абітурієнтів з Нікополя та Нікопольського району з реєстраційними заявами, які були відправлені до 20 лютого включно (за поштовим штемпелем), будуть опрацьовані Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти. А тим, хто не встиг «вписатися» в означені терміни та вчасно подати пакет документів, доведеться штудіювати енциклопедії, словники, підручники (щоб не забути набуті раніше знання) й чекати перспективи залучення до армії студентства принаймні ще один рік.
Календар проведення ЗНО В 2012 році

24, 31 березня – проведення пробного тестування;
З 15 травня до 7 червня – проведення основної сесії ЗНО;
15 травня – тестування з хімії;
17 травня – тестування з російської мови;
19 травня – тестування з географії;
21 та 22 травня – тестування з математики;
24 травня – тестування зі всесвітньої історії;
26 травня – тестування з іноземних мов (англійська, німецька, французька та іспанська);
28 та 29 травня – тестування з української мови і літератури;
31 травня та 1 червня – тестування з історії України;
5 червня – тестування з фізики;
7 червня – тестування з біології;
З 30 травня до 1 липня – оголошення результатів ЗНО;
З 18 до 23 червня – проведення додаткової сесії ЗНО.

Окрім того, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вже затвердило графік проведення додаткової сесії ЗНО:

18 червня (10.00) – українська мова та література;
18 червня (14.00) – російська мова;
19 червня (10.00) – математика;
19 червня (14.00) – всесвітня історія;
20 червня (10.00) – іноземні мови (англійська, іспанська, німецька, французька);
20 червня (14.00) – фізика;
21 червня (10.00) – історія України;
21 червня (14.00) – біологія;
22 червня (10.00) – географія;
22 червня (14.00) – хімія.
Про особливості
прийому
документів у виші

Абітурієнтам 2012 слід засвоїти деякі особливості умов прийому документів до внз України.

1. До переліку конкурсних предметів, з яких можна буде проходити зовнішнє оцінювання, введено всесвітню історію. Цей сертифікат можна буде подати при вступі на напрями «Міжнародні відносини», «Політологія», «Історія». Змінено конкурсні предмети за напрямами «Геологія» та «Готельно-ресторанна справа».
2. Вступник може подати заяву про допуск до участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів в електронній формі. Приймальні комісії зобов’язуються фіксувати факт кожної подачі заяви в паперовому вигляді у Єдиній державній електронній базі з питань освіти.
3. Встановлюються три етапи зарахування після оприлюднення першого, другого та третього рейтингових списків: по чотири, три та три дні.
4. Абітурієнти можуть подавати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2012 році, або сертифікати чи їх дублікати за 2008 – 2011 роки.
5. Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарного спрямувань) до участі у конкурсному відборі допускаються вступники, які подають сертифікати УЦОЯО (або їх копії) з балами не нижче 124 балів з непрофільних та не нижче 140 балів з профільних конкурсних предметів.
6. Передбачається обов’язкове зазначення у Правилах прийому до вишів (внз) порядку нарахування додаткових балів особам, які в рік вступу закінчили підготовчі курси і вступають до цього ж вишу на відповідний напрям підготовки (на природничо-математичні, інженерно-технічні спеціальності).
7. Скасовується порядок, за яким результати творчого конкурсу оцінюються сумарно за 12-бальною або 200-бальною шкалою незалежно від кількості етапів проведення конкурсу. Тепер кожний етап (загальною кількістю не більше трьох) може бути оцінено максимум у 200 балів.
8. Приймальним комісіям за умови наявності педагогічних і науково-педагогічних кадрів надається можливість встановлювати вступний екзамен для осіб, які вступають на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за напрямом 6.020303 «Філологія (мови національних меншин)» та здобули повну загальну середню освіту мовами національних меншин (угорською, молдавською, румунською, кримсько-татарською, польською) і мають з цієї мови оцінку в атестаті. Результат екзамену оцінюється за шкалою від 100 до 200 балів і зараховується замість балу сертифіката з іноземної мови.
9. Формування списків рекомендованих до зарахування вступників відбувається у межах обсягу державного замовлення, за його відсутності – у межах ліцензійного обсягу.
10. Кожне рішення приймальної комісії про рекомендацію до зарахування оприлюднюється в день його прийняття не пізніше 12 години.
11. Вступники, які до 10 серпня поточного року не подали до приймальної комісії оригінали документів, втрачають право зарахування на навчання за державним замовленням, а також на навчання за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів.
12. Інформування громадськості про подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів І–IV рівнів акредитації здійснюється за даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти в інформаційній системі «Конкурс». Приймальні комісії зобов’язані подавати у встановленому порядку отримані від вступників відомості до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Источник: НТМ

Читати попередню

Школа самоконтроля для диабетиков

Читать наступну

В Никополе появился мастер спорта по пауэрлифтингу!

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство