Чемпіонат області з настільного тенісу

З 18 по 19 березня в місті Дніпрі пройшов чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 1999 р. н. і молодше. Участь взяли 12 команд (всього 43 учасники) з Дніпра, Вільногірська, Кривого Рогу, Кам'янського та Нікополя. Змагання проходили в спеціалізованому залі для настільного тенісу СК «Велика гра».

Команда дівчат КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь 98» в складі Гусєвої Вікторії, Вечері Марії і Спіріной Вікторії посіла третє місце, команда юнаків у складі Дмитрієва Бориса, Кобзєва Антона, Міщенко Дмитра посіла третє місце і в загальнокомандному заліку наша команда стала бронзовим призером чемпіонату. Гусєва Вікторія і Вечеря Марія також посіли третє місце в парному заліку.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів Світлану Братік і Надію Брус з успішним виступом.